Dej si pauzu, abys byl o krok napřed!

Fb. In.

Pod zámkem: Láska za časů Korony

JARO JE NORMÁLNĚ ČAS BĚHAT ZA HOLKAMA NEBO ZA KLUKAMA. BOHUŽEL OD TÉ DOBY, CO JSME POD ZÁMKEM, TO MOC NEJDE, ALE NEZOUFEJ! UDRŽENÍ VZTAHU PŘES KORONTÉNU JE TOTIŽ NAKONEC O MNOHEM JEDNODUŠŠÍ TŘEBA NEŽ VZTAH NA DÁLKU. NO, FAKT!

1. Chatuj jak o život!

V 21. století si fakt nemůžeš stěžovat na to, že by to nešlo. Platforem je nekonečno a je jen na tobě, jestli si zamilované zprávy chceš posílat přes messenger, instagram, snapchat, whatsapp, nebo jestli si třeba natočíte zamilovaný duet na TikToku.

Především těch platforem s videem se rozhodně neboj využívat, protože vám nejlíp pomůžou odbourat bariéry – vidět toho druhého a slyšet jeho hlas není super jen proto, že se ti stýská, ale taky uvidíš každý záchvěv obličeje, postřehneš ironický tón atd., což je po zprávách o dost těžší, a když se dlouho nevidíte, může to vést k celé řadě nedorozumění.

V inspiraci se meze nekladou – můžete spolu třeba usínat, nebo si volat ráno po probuzení, prostě cokoliv. Snažte se přes chat nahradit to, co byste jinak podnikli v reálu, a bude vyhráno. 

2. Udělej to oldschoolově!

Pošlete si dopis. Ano. Papírový. D O P I S. Ten, co posílala tvoje babička. Může být zamilovaný, vtipný, do obálky můžeš přidat nějaké překvapení nebo svoji fotku, to už necháme na tobě. Ale právě dopisy můžou mít svoje kouzlo. Zvlášť, když se toho druhého teď nemůžeš dotknout, dělá něco hmatatelného fakt divy. For real. 

2. Rande přes Skype? Why not!

Uvařte si něco dobrého, zapalte svíčky a nalaďte Netflix – dá se tam totiž sladit hromadné sledování, takže můžete s drahou polovičkou koukat na film i na dálku. Komentovat to spolu můžete přes jednu z těch výše zmíněných on-line platforem a pak se o zážitku pobavit.

Jděte oba ve stejný čas na procházku a zavolejte si u toho.

Dejte si “gamer” rande a zasoutěžte si třeba v Pacmanovi.

Navštivte spolu nějakou on-line lekci nebo kurz. Možností, jak si udělat rande i na dálku je spoustu, tak se odvaž a buď kreativní. 😉

4. Proberte věci, co byste jinak neprobrali 

Najděte si na internetu otázky pro páry a zjistěte o sobě věci, na které byste normálně neměli čas. Rozeberte, co byste dělali při zombie apokalypse, nebo co byste provedli s milionem dolarů. Prostě využijte tenhle čas k poznání úplně nové stránky své drahé polovičky, uvidíte, že to bude stát za to. 

Foto: pexels.com