Dej si pauzu, abys byl o krok napřed!

Fb. In.

7 zvířecích druhů, co jsou postrachem každé party

Je pátek (nebo sobota anebo třeba rovnou Silvestr) a ty si chceš trošku vyhodit z kopýtka, tak se svými fellas zamíříte do klubu. A jak to tak bývá – ani se neohřejete a už všichni litujete toho, že jste si místo drahého vstupného nekoupili radši Bráníka v plastu a nešli se někam vychillovat. A to večer teprve začíná. Vítej v klubové ZOO! 
RUKUS ŠMÁTRALKUS

Rajónem tohohle samozvaného alfa-samce je každý klub ve tvém okolí. A bát se musí hlavně holky, tenhle exemplář si totiž jen tak nedá pokoj. To, kde všude může mít najednou bez tvého vědomí ruce, by mu záviděla i Saxána a jediné, co ti od něj pomůže, je prostě rychle utéct na druhý konec klubu a v ideálním případě rovnou na druhý konec zeměkoule. Tenhle boreček se vyznačuje tím, že zkusí oplzle zaflirtovat s každým, kdo dýchá, ale stejně obvykle za celý večer neuloví nikoho, kdo by byl ochotný se s ním aspoň bavit.

ALCOHOLUS VYVRACEČUS

Nad tím, jaktože tenhle druh ještě nevymřel, si láme hlavu i evoluce sama. Na party ho v podstatě nevídáš jinak než v jeho teritoriu s hlavou v koši/kyblíku/záchodové míse, ale stejně ti bude i příště u desátého panáka vodky tvrdit, že tentokrát určitě zvracet nebude. Nějakým zázrakem se mu ještě nepovedlo vyzvracet si všechny vnitřnosti. Mezi svou smečkou nebývá tento ne tak ojedinělý kus oblíben, jelikož v podstatě každá party končí hromadnou akcí jeho přesunu domů. 

DĚCKUS ILEGÁLUS

Vědci dumají nad jeho jedinečnými schopnostmi maskování. Jinak si nikdo nedovede vysvětlit, jak se tahle bytost vypadající, že do puberty teprve vstupuje, protlačila do klubu na občanku někoho, kdo vypadá jako jeho máma. Pokud se tohle stvoření v klubu objeví, nejenom, že máš morální dilema, jestli je OK před ním klopit panáky, ale především taky tak trochu očekáváš, že bude večer nejspíš ozvláštněn zásahem mužů v uniformách, kteří si s mládětem zahrají na schovávanou. Výhodou je, že můžete s kámoši sázet na to, kdo vyhraje tentokrát. (Muži v uniformě x Děckus ilegálus = většinou 1:0)

SOCKUS BOŽENKUS

Uvnitř tohle stvoření určitě neuvidíš, protože nemá drobásky na vstup. Těmi posledními totiž zaplatilo tu jednu flašku Boženy, kterou do sebe teď venku klopí. A zůstane tam celou party. Většinou ho potkáš pouze, když jdeš na kuřáckou pauzu, či se trochu vyvětrat, abys uvnitř neomdlel. Sockus ale nevypadá, že by trpěl samotou. Nevypadá, že by trpěl vůbec ničím. Prostě tam jenom tak příjemně zevlí se svými druhy, kteří si přišli užít páteční večer v naprosto stejném stylu.

ŠAMPIONUS ZÁCHVATUS 

Jeho teritoriem je taneční parket, jeho tempo předčí i rychlost světla a jeho kroky jsou vražedné….Teda hlavně pro tvoje nohy. Svoji působivou choreografii totiž nezastaví, a to vůbec nikdy. A zatímco ty se svou podupanou nohou kulháš na trestnou lavičku, on jede dál. Vyznačuje se pohyby, které vypadají, jako kdyby se tvor svíjel v agonii bolesti, nicméně opak je pravdou. Šampionus záchvatus se tímto tokáním zvládne zabavit na celý večer. On totiž netančí pro sebe, tančí pro diváky!

HOMO MOBILUS

Užívá si party? Byl by radši doma? Je mu špatně? Těžko říct, homo mobilus má totiž neustále před obličejem svůj chytrý telefon. Jeho kamarádi tak vlastně ani nevědí, jak v obličeji vypadá, zaručeně ale vědí, jaký typ ajfounu vlastní a jak se jmenuje na instáči. Na ten totiž homo mobilus nedá dopustit. Řídí se heslem: “Kdo nepostne z klubu instastorýčko, jako by tam nebyl!” A tak aspoň každý ví, že tam fakt byl a má i nějaký ten sociální život, že jo.

MANIPULÁTORUS ALCOHOLUS

Názory na tento typ predátora jsou smíšené. Jedni ho nenávidí, druzí milují. Kdo ho ale určitě bude nenávidět, je tvoje peněženka. Manipulátorus je totiž ten, kdo tě najde sedět před klubem těsně před zvracením a i tak tě dotáhne zpátky a za tvoje peníze koupí tobě i sobě panáka. Ranní kocovina mu narozdíl od tebe nic moc neříká a vlastně musí být jednoznačně vůči alkoholu imunní, jinak si nikdo nedokáže vysvětlit, jak ještě proboha existuje. Jedná se o největší držák akce a je taky hlavním postrachem barmanů. Ti ho totiž běžně musí přesvědčovat, aby už konečně v 7 ráno opustil jejich podnik, že už fakt hodně chtějí jít domů. 

Foto: unsplash.com, pexels.com