Dej si pauzu, abys byl o krok napřed!

Fb. In.

Co tě čeká na maturáku (když si nedáš pozor)

Velká sláva může skončit velkým průšvihem a kolikrát k tomu stačí fakt málo – o cenťák vyšší podpatek, o jeden panák navíc… Ale neboj, netýká se to jen studentů. Pořádný trapas si sem tam vykouzlí i třídní. 

Zvracející smajlík

Jeden panák na kuráž se sluší ještě před akcí. Zdárné šerpování se taky musí oslavit. A aby se jeden nedal i s třídním, ne? A s tátou a dědou a matikářem a partou… a dřív, než se naděješ, zvracíš z balkonku dolů přímo mezi učitele. True story, stalo se v Náchodě.

Padající hvězda

Čím vyšší podpatky, tím větší sebevědomí? V Budějovicích vědí, že to tak úplně neplatí. Loni tam jedna z maturantek předvedla při nástupu na pódium tak epesní pád, že bylo divu, že si při přistání mezi diváky nic nezlomila. Takže holky, víte co – baleríny jsou taky boty. A i puchýřů dělají o dost míň.

Tříďas kalič

Kdo nekalí s třídním, kalí proti němu! A alkohol je mrcha. Jedna třídní v Brně tak na maturáku svoji třídu obšťastnila nejen bujarým tancem na stole, ale i epesním pádem, když se stoly pod ní rozjely a ona se vší parádou skončila na zemi. Morální poučení z příběhu? Murphyho zákony platí pro všechny.

Falešná přítelka

Když má půlka půjčoven ve městě na skladě podobné kousky, je dost těžké být originální. A když je na plese víc holek ve stejných šatech, je malér nasnadě vždycky. Gentleman by se tak nikdy neměl ke své dámě plížit zezadu jako jeden nešťastník loni ve Varech. A dáma by ho následně neměla fackovat za to, že se vrhl na jinou. Nechtěl, fakt.

Nečekaný exhibicionista

Půlnoční překvapení je kapitola sama o sobě a kluci převlékající se za holky k ní asi už tak nějak patří. Pozor ale na výběr kostýmu! Ať je publikum překvapené jen tím, co vypadne z vaší šou, a ne tím, co ti vypadne třeba z minisukně. V Praze jsou lidi sice zvyklí na všechno, ale víš co…

Foto: unsplash.com